OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
trazim unban... Eqwnpl
Molimo vas da se Registrujete,a ako to vec jeste Ulogujte se vas eX_SFRJ Team.
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
trazim unban... Eqwnpl
Molimo vas da se Registrujete,a ako to vec jeste Ulogujte se vas eX_SFRJ Team.
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs

NOVIFORUM:www.es-hq.iz.rs
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 trazim unban...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
[NOB]Marko

[NOB]Marko


Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.10.2010

trazim unban... Empty
PočaljiNaslov: trazim unban...   trazim unban... Icon_minitimeSre Okt 06, 2010 2:55 am

jutros oko 11:40 banovan sam na vasem serveru...razlog bana ne znam,a vjerovatno je admin mislio da imam cit jer sam ubio njega dva puta za redom..

volio bih da znam koji je bio njegov razlog i ako ima neki dokaz da sam citovao da ga prilozi.. jer ja kod sebe nisam nasao ni ss-ove ni demo...
a i da kazem jos da ja nisam neko deriste koje je zavisno od cs-a i da mislim da sam najbolji i da nema boljeg od mene,pa ako ima neko bolji da palim cit.. imam dovoljno godina,tako da bi mi bilo glupo i ciganski da koristim neki cit,a inace i gadim se od takvih...
i jos da kazem,banovali ste mi i brata prije nekih desetak dana,tj [NOB]Milos.-a, a igramo sa istog kompa tako da ako on nije imao cit vjerovatno ga nemam ni ja..

evo moj steam id..
220 STEAM_0:0:1260731781 0 00:14 25 0
Nazad na vrh Ići dole
Hellz0r

Hellz0r


Broj poruka : 106
Datum upisa : 08.05.2010

trazim unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: trazim unban...   trazim unban... Icon_minitimeSre Okt 06, 2010 7:27 am

mako sam ti samo mi reci ko vas banuje bez razloga?
cim imas kgb-ov cs odma se zna da nemas cit jer na taj cs cit ne radi....
Nazad na vrh Ići dole
https://ex-sfrj.serbianforum.info
[NOB]Marko

[NOB]Marko


Broj poruka : 8
Datum upisa : 06.10.2010

trazim unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: trazim unban...   trazim unban... Icon_minitimeSre Okt 06, 2010 9:12 am

znam da je bio jedan admin na srv ne znam je li bio jos ko..ovom je bio nik MOKEEE 4 mIRZA...

a nemoj da te neko zavarava sa tim da ne moze cit da radi na p48..bio sam admin na jednom serveru i znam da moze da radi,ali samo ne mozes da ga upalis i ugasis kad hoces.. mozes samo da ga upalis prije nego udjes na serveri da igras s njim,a da bi ga ugasio moras da izadjes sa servera pa opet da udjes..

i jedan savjet,aktiviraj malo admine da vise ulaze na forum a posebno ako banuju nekog... jer ne mozes ti svakom da skidas ban,a ne znas ni sta je neko uradio..zato neka se aktiviraju na forum pa kad banuje nekog ako se taj zali neka prilozi dokaze da bi se znalo dal da dobije unban il ne..Wink

hvala za unban.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Hellz0r

Hellz0r


Broj poruka : 106
Datum upisa : 08.05.2010

trazim unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: trazim unban...   trazim unban... Icon_minitimeSre Okt 06, 2010 12:16 pm

ma vecina nzna ni da se reg -.- ja msm da nmze cit na p48 kod nikog nece da radi
Nazad na vrh Ići dole
https://ex-sfrj.serbianforum.info
Sponsored content





trazim unban... Empty
PočaljiNaslov: Re: trazim unban...   trazim unban... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
trazim unban...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TRAZIM UNBAN
» Za unban...
» unban!! Sllim!
» Drugi put ban uz ku*ac. . . UNBAN??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
OVAJ FORUM VISE NECEMO KRISTITI,NOVI FORUM www.es-hq.iz.rs :: EX-SFRJ :: BAN/UNBAN-
Skoči na: